angielskisprawy bieżące

Konkurs z języka angielskiego „Play and learn”

Regulamin konkursu "Play and Learn"

  1. W dniach 30.03 – 13.04 w każdą środę na stronie przedszkola zamieszczony zostanie artykuł z zestawem propozycji zabaw w języku angielskim, do przeprowadzenia w domu. Należy się z nimi zapoznać i wybrać jedną z nich, po czym nakręcić w domu film ze wspólnej zabawy w rodzinnym gronie.
  2. Filmy można przesyłać 15.04 – 22.04. na adres mailowy:
    konkursfilmowy.danapis@gmail.com (Jeśli plik jest zbyt duży, można załadować go w chmurę i na podany adres wysłać jedynie link do filmu).
  3. Spośród wszystkich filmów zostaną wyłonione 3 zwycięskie projekty. Wyniki zostaną ogłoszone 28.04 na profilu facebookowym przedszkola.
  4. Jury oceniając filmy weźmie pod uwagę zaangażowanie wszystkich członków nagrania, poprawność językową i kreatywność (w przygotowaniu własnych pomocy, dopuszczalne są własne modyfikacje propozycji zabaw, dodatkowe rekwizyty, stroje adekwatne do tematyki zabaw itd.)
  5. Zwycięskie filmiki zostaną zamieszczone na profilu facebookowym przedszkola. Aby wziąć udział w konkursie należy podpisać zgodę na przetwarzanie wizerunku na potrzeby konkursu (formularz zgody do pobrania na stronie przedszkola, albo w grupie IV).
  6. Pytania można kierować do cioci Agi z grupy IV.

Zachęcamy do udziału dzieci z WSZYSTKICH grup przedszkolnych !!

 

Formularz zgody do pobrania